Poštovní spořitelna interbanking

Poštovní spořitelna interbanking

Poštovní spořitelna interbanking je termín obvykle používaný ve světě internetového bankovnictví v podání Poštovní spořitelny, který je běžně nazývaný Erasvět. Na adrese www.erasvet.cz se do něj mohou bezpečně přihlásit všichni současní klienti Poštovní spořitelny. Co všechno vlastně Era portál umožňuje?

Především jednoduché, až intuitivní ovládání účtu. Rovnou ze vstupní obrazovky lze uskutečnit platby, trvalé příkazy, prohlížet jednotlivé výpisy nebo spouštět inkasa. Celý systém je přehledný, v podstatě v něm není možné zabloudit.

Éra portál nového interbankingu nyní umožňuje taktéž zřízení velké části standardních produktů obyčejným přihlášením z prostředí internetového bankovnictví. Jedná se o běžné a spořicí účty, kreditní karty, hypotéky a nejrůznější půjčky, stavební spoření, pojištění a pojistky. U všech produktů s výjimkou hypotéky a životního pojištění se při sjednání obejdete bez návštěvy pobočky.

Na osobní finance s interbankingem Poštovní spořitelny

Nástroj Osobní finance dokáže pěkně uklidit v rodinných financích. Jeho užitek se plně projeví v okamžiku, kdy ušetří stovky až tisíce korun měsíčně. Každý uskutečněný výdaj totiž zatřídí do předem zvolených kategorií, jako energie, děti či potraviny a výsledky prezentuje v názorných grafech.

Také pravidelnou kontrolu výpisů nyní Éra portál interbanking dělá ještě jednodušší a rychlejší než dříve. Přístup k nim je velice rychlý, lze si zkontrolovat celkovou historii příjmů i výdajů a je možné tak odhalit některé překlepy a drobné chyby.

Era interbanking

Poštovní spořitelna připravila pro své klienty i ostatní zájemce bezpečnou, jednoduchou a inspirativní banku na internetu. Její označení je Erasvět, ovšem běžně se nazývá Era portál nebo také Era interbanking. Vstup do ní se nachází na adrese www.erasvet.cz a její obsluhu zvládnou i absolutní začátečníci, přitom množství poskytovaných služeb a funkcí je skutečně nepřeberné.

Po přihlášení do systému se objeví vstupní rozhraní, v němž je již možné pracovat a realizovat řadu operací. Asi nejčastější z nich jsou platby a výpisy, kromě toho lze využít služeb revolučního pomocníka Osobní finance a samozřejmě také zařídit další užitečné produkty.

Potřebujete urgentně zaplatit fakturu? Chcete uhradit zálohu na vaši vysněnou dovolenou? Není nic jednoduššího, než v interbankingu Poštovní spořitelny zadat platbu. Stačí rovnou po přihlášení vybrat tlačítko „zadat platební příkaz“, vyplnit nenáročný formulář zahrnující specifikaci platby a potvrdit. Peníze se na účtu příjemce objeví většinou nazítří, pokud to stihnete do deváté hodiny ranní, tak ještě ten samý den.

S interbankingem Poštovní spořitelny se neztratíte

Podobně jednoduše se tvoří trvalý příkaz spořící hodně času a práce. Symbolizuje ho ikona „zadat trvalý příkaz“. Poctivě a vytrvale se stará o pravidelné odeslání platby a vy už na nic nemusíte myslet. Možnosti Inkaso a SIPO aplikujete u opakovaných služeb, kde se hodnota placené částky mění, tudíž trvalý příkaz není možné využít.

Nedílnou součástí internetového bankovnictví Poštovní spořitelny jsou elektronické výpisy k danému účtu, umožňující nezbytnou kontrolu příjmů a výdajů. Pokud však chcete mít nad svými financemi opravdovou kontrolu a vědět, kde utrácíte moc a kde naopak tvoříte rezervy, využijte speciální funkce „osobní finance“.